Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Menu:Statistika:

Celkem podpisů: 577
Tento měsíc: 71
Tento týden: 4
Dnes: 0
 

StarGate:
hvezdnabrana.cz - vše o fenoménu Hvězdná Brána sga-project.com - stránky o SGA, SG1 ... SG-Portál.eu StarGate: Pegasus
Odkazy:
Bizkit Generation - Stránky o Limp Bizkit

David Nykl na Festivalu Fantazie!!!

Český herec David Nykl, představitel Radka Zelenky v seriálu Atlantis, se objeví na letošním GateConu pořádaném v rámci Festivalu Fantazie. Nenechte si ujít vyjímečnou příležitost setkat se s Davidem Nyklem a třeba se nechat i vyfotit nebo získat jeho podpis!

Festival Fantazie

Festival GateCon se uskuteční v rámci Festivalu Fantazie(Chotěboř 1.7. - 11.7. 2010) a šanci setkat se s Davidem Nyklem na festivalu budete mít 7. a 8. července.

David Nykl opět v ČR

Vše o návštěvě Davida Nykla na GateConu se dozvíte na této adrese: http://gatecon.sg1.cz/nykl2010.php

Trailer Přemluv bábu na Festival Fantazie najdete na této adrese: http://www.youtube.com/watch?v=B66oN4uHThk

O projektu

Účel

Tyto stránky by měly sloužit jako památka na jeden z nejdelších a nejúspěšnějších sci-fi seriálů v historii - Stargate-SG1. Jako jeden z mála se dočkal 10 sérií a tím pokořil i takové velikány jako je StarTrek(včetně všech jeho spin-offů) nebo Akta-X.

Jejich dalším posláním je shromáždit podpisy co nejvíce fanoušků SG1 a uctít tak památku seriálu, který byl 13.3.2007 zakončen odvysíláním epizody 10x20 Unending s pořadovým číslem 214. Pokud se počítáte mezi příznivce této kultovní série, můžete se zapsat do seznamu fanoušků, popřípadě umístit na svůj web ikonku těchto stránek(viz. níže).

Historie

Nápad na vytvoření těchto stránek jsem dostal několik minut po shlédnutí dvacátého dílu desáté série. Chvíli mi trvalo připustit si, že to byl opravdu poslední díl mého nejoblíbenějšího seriálu, ale hned poté jsem se rozhodl, že by bylo dobré uchovat někde jména těch, kteří s týmem SG1 putovali po galaxii prostřednictvím obrazovek a monitorů. Stránky začaly vznikat 16.3.2007 a během několika dní nabraly téměř konečnou podobu. Zbytek historie leží stále před námi...

Autor

Na internetu mě můžete potkat pod jmény aNt nebo Johnny Walker. Su z Brna a momentálně tady dostudovávám gymnázium. Vzhledem k tomu, že se mně ještě nepodařilo propadnout, tak mně teď bude tak kolem devatenácti let. To je asi tak všechno co se o mně dozvíte:)

Výměna ikonek

Pokud se Vám tyto stránky líbí a chtěli byste je podpořit, můžete na svůj web umístit moji ikonku. Stačí, když do svého kódu umístíte na požadované místo tento text:

<a title='sg1-fan.wz.cz - seznam pozůstalých po legendárním seriálu ...' href='http://sg1-fan.wz.cz'><img border='0' alt='sg1-fan.wz.cz - seznam pozůstalých po legendárním seriálu ...' width='88' height='31' src='http://sg1-fan.wz.cz/bannersmall.jpg'> </a>

sg1-fan.wz.cz - seznam pozůstalých po legendárním seriálu ...

Pokud byste chtěli umístit Vaši ikonku na tyto stránky, využijte uvedených kontaktů a můžeme se domluvit.

Kontakty

Pokud budete něco potřebovat, využijte jednu z následujících možností:

Email: walkerjohnny@seznam.cz

ICQ: 266-383-254

powered & designed by aNt | valid CSS, HTML